Jak licytować

Jeśli jeszcze nie zdecydowałeś/aś się na naszą ofertę przeczytaj instrukcję składania ofert i zobacz jakie to proste ! Licytować pojazdy możesz z każdego miejsca i urządzenia – potrzebne będzie Ci tylko połączenie z internetem.

Krok 01. Dokonaj rejestracji na stronie – W formularzu rejestracji starannie wypełnij wszystkie dane kontaktowe abyśmy mogli zweryfikować Twoją tożsamość – w celu weryfikacji zostaw nam swój numer telefonu(pole wymagane) abyśmy mogli  przekazać Ci wszystkie informacje oraz zweryfikować Twoją tożsamość. Pamiętaj, że aukcje trwają 24 godziny w ciągu dnia przed 7 dni w tygodniu, a najkrótsze są widoczne nawet i kilkanaście minut dlatego utrzymanie kontaktu polepszy naszą współpracę – Telefonicznie jesteśmy do dyspozycji 24/7.

Krok 02. Ustalenia wstępne – Po rejestracji w ciągu do 24 godzin chociaż zazwyczaj w ciągu godziny skontaktuje się z Tobą nasz handlowiec. Zostaniesz poinformowany o najważniejszych kwestiach związanych z licytacją pojazdów – wtedy również zostanie aktywowane Twoje konto – będziesz pełnoprawnym użytkownikiem serwisu przez co będziesz miał pełny dostęp do wszystkich ofert za darmo.

Krok 03. Obserwacja – Przyglądaj się ofertom o dowolnym czasie i z każdego miejsca. Weryfikuj zdjęcia pojazdów, numery VIN oraz inne ważne dla Ciebie kwestie techniczne. – aby wyjść na przeciw potrzebom naszych klientów dziennie o różnych porach katalog jest aktualizowany o blisko 600 pojazdów. Gdy szukasz konkretnego modelu danej marki przekaż tą informację handlowcomi już podczas pierwszej rozmowy telefonicznej – dzięki temu będziesz dostawać powiadomienia o pojawieniu się oferty wedle Twoich kryteriów.

Krok 04. Sprecyzuj wymagania – Korzystając z wyszukiwarki określ przebieg, markę oraz datę pierwszej rejestracji pojazdu wyszukaj lub posortuj wyniki – jeżeli znajdziesz coś interesującego złóż ofertę poprzez formularz na stronie, mailowo lub bezpośrednio u handlowca pod numerem telefonu +48 607 999 406. W porównaniu do konkurencji nie posiadamy minimalnej kwoty lictacji – do każdej oferty podchodzimy na poważnie – cenimy sobie Twoje podejście.

Krok 05. Oczekuj na informację – w profilu swojego konta możesz obserwować swoje poczynanie licytacyjne – sprawdzisz listę pojazdów które zalicytowałeś oraz stan licytacji. O wygranej lub przebiciu oferty dowiesz się z zakładki “Licytacje” z Twojego profilu na stronie, natomiast w przypadkach kiedy czas aukcji będzie dobiegał końca poinformuje Cię handlowiec telefoniczną lub SMS’ową drogą komunikacji abyś miał czas na reakcję.